"

Franchisy se opět představí na pražském veletrhu

04. 05. 2018 , aktualizace: 10. 05. 2018 , akce již proběhla Sdílej na Internetový časopis pro podnikání a franchising

Příležitost pro malé a střední podnikatele, představení nových systémů i vzdělání se v oboru s franchisovými osobnostmi, to je šestý ročník Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising. Navštívit výstavu, kterou pořádá Franchise & Retail Academy a Česká asociace franchisingu ve spolupráci s dalšími partnery, můžete 14. června v kongresovém centru OKsystem v Praze na Pankráci.

Po pěti úspěšných ročnících veletrhu, který se věnuje podnikání a franchisingu, před námi stojí ten šestý. Ať už patříte mezi veterány nebo nováčky, výstava vám má co nabídnout. Desítky vystavovatelů díky akci získají příležitost prezentovat potencionálním podnikatelům nejen svou společnost samotnou, ale i nové systémy a inovace. Zároveň jde i o skvělou příležitost pro sledování současných trendů. „V této oblasti podnikání je stále prostor pro získávání nových kontaktů a výměnu informací. Očekáváme, že výstava bude atraktivní také díky tomu, že nabízí prostor pro jedinečnou příležitost zviditelnit se a oslovit budoucí partnery,“ říká Jiří Krajča, manažer výstavy.

Pokud patříte mezi ty, kteří teprve uvažují o tom budoucím podnikání, návštěva veletrhu vám poskytne dostatek informací k úspěšnému startu. Nejen že budete mít možnost prozkoumat s čím vším je možné podnikat, jaké máte možnosti a najít si tak svou budoucí značku, ale součástí akce je i bohatý doprovodný program ve formě přednášek. Odborníci a osobnosti z oblastí franchisingu a byznysu se zde podělí o své bohaté zkušenosti a rady. Zároveň je i možné se zúčastnit školy franchisingu. Experti budou v rámci těchto přednášek návštěvníkům prezentovat výhody, pravidla i úskalí franchisingu, a to z různých úhlů pohledu.

Od svého prvního ročníku se Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising zúčastnilo již téměř 300 vystavovatelů a více než 3500 odborníků v tomto oboru. Součástí výstavy je i vyhlášení letos třetího ročníku soutěže Franchisa roku.

Vstupenka v případě internetové registrace zdarma.
Registrace návštěvníků na www.vystavafranchisingu.cz/navstevnik/registrace-formular


Jinde na Internetový časopis pro podnikání a franchising


HLAVNÍ PARTNEŘI